בלעדי לחברי מועדון הוט:

זוג כריות שינה הלסינקי ב- 59 ₪ (במקום 219 ₪) בלבד!

+ 3% הנחה בחיוב.

תוקף: 19-27.8.19

לכריות ציפוי בד 100% כותנה. 

במילוי סינטטי אנטי-אלרגני ,100% סיבי הולופייבר חלולים, בעלי כשר בידוד גבוה במיוחד.

ללא מוצרים מן החי.

גודל הכרית: 50/70 ס”מ. 

משקל” 650 גרם.  

למימוש ההטבה יש להציג קוד קופון מאפליקציית מועדון הוט ולשלם באמצעות כרטיס אשראי המשויך למועדון הוט באחת מחנויות ורדינון המשתתפות במבצע. כמות מינימום 500 יח’. מק”ט – 7207389 .קופון הטבה אחד למימוש ע”י חבר/ת מועדון (לת.ז.). הקנייה היא אישית ע”י בעל הקופון בלבד- הקופון אינו מוגבל לזוג כריות אחד, ניתן לרכוש עד 3 זוגות. תקופת המבצע: 19-27.8.2019 או עד למימוש כל מלאי הפריטים המוקצים לטובת המבצע – המוקדם מביניהם. התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח.

3% הנחה הנוספים במעמד החיוב יינתנו למשלמים במסגרת המבצע בבית העסק ישירות באמצעות כרטיס האשראי המשויך למועדון הוט (ישראכרט-הוֹט ו/או אמקס-הוֹט). ההנחה אינה חלה בחנויות העודפים ו/או באתר האינטרנט של הרשת. בכפוף לתקנון.

חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הפריטים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.