מבצע בטרקלין חשמל לחברי מועדון הוט:

100 ₪ מתנה ברכישה מעל 200 ₪

+ 4% הנחה בחיוב

כולל כפל מבצעים!

תוקף: 9-17.12.19

* המבצע לא כולל כפל הנחות | לא כולל כפולות

 

למימוש ההטבה יש להציג את הקופון מאפליקציית מועדון הוט ולשלם באמצעות כרטיס אשראי המשויך למועדון הוט באחת מסניפי טרקלין חשמל המשתתפות במבצע בין התאריכים 9-17.12.2019. המבצע כולל כפל מבצעים- לא כולל כפל הנחות ולא כולל כפולות! לא כולל מכירת עודפים ו/או מתצוגה ואינו חל על הזמנות דרך אתר האינטרנט ו/או מרכז ההזמנות של טרקלין חשמל. אחריות/החלפה/החזרה/ביטול בכפוף לתנאי הרשת. כמות מינימום 1000 יח’. תקופת המבצע: 9-17.12.2019 או עד למימוש כל מלאי הפריטים המוקצים לטובת המבצע – המוקדם מביניהם. התמונות להמחשה בלבד.

4% הנחה הנוספים במעמד החיוב יינתנו למשלמים במסגרת המבצע בבית העסק ישירות באמצעות כרטיס האשראי המשויך למועדון הוט (ישראכרט-הוֹט ו/או אמקס-הוֹט). שימו לב! ההנחה תינתן רק למי שיזדהה בקופה כחבר מועדון הוט בטרם ביצוע התשלום. למשלמים בתווי קנייה לא תינתן הנחת ה-4% על הסכומים הנוספים/ההפרשים לתשלום לאחר תשלום בתווים גם אם ישולמו בכרטיס האשראי של מועדון הצרכנות הוֹט. ההנחה אינה חלה על הזמנות דרך אתר האינטרנט ו/או מרכז ההזמנות של טרקלין חשמל. רכישות בסניף אילת בכפוף להוראות החוק בנושא המע”מ. בכפוף לתקנון.

שימו לב! ההנחה תינתן רק למי שיזדהה בקופה כחבר מועדון הוט בטרם ביצוע התשלום. למשלמים בתווי קנייה / כרטיס נטען לא תינתן הנחת ה-10% על הסכומים הנוספים/ההפרשים לתשלום לאחר תשלום בתווים גם אם ישולמו בכרטיס האשראי של מועדון הצרכנות הוט. ההנחה אינה חלה על הזמנות דרך אתר האינטרנט ו/או מרכז ההזמנות של טרקלין חשמל.