מבצע בטרקלין חשמל לחברי מועדון הוט 
100 ₪ מתנה בקנייה מעל 200 ₪

כולל כפל מבצעים
+ 4% הנחה בחיוב

תוקף המבצע: 15-29.9.19

למימוש ההטבה יש להציג קוד קופון מאפליקציית מועדון הוט, להזדהות כחברי מועדון הוט, ולשלם באמצעות כרטיס אשראי המשויך למועדון הוט באחד מסניפי טרקלין חשמל המשתתפים במבצע בין התאריכים 15-29.9.19.
המבצע לא כולל כפולות.
לא כולל מכירת עודפים ו/או מתצוגה ואינו חל על הזמנות דרך אתר האינטרנט ו/או מרכז ההזמנות של טרקלין חשמל.
אחריות/החלפה/החזרה/ביטול בכפוף לתנאי הרשת.
כמות מינימום 1000 יח’.
תקופת המבצע: 15-29.9.19 או עד למימוש כל מלאי הפריטים המוקצים לטובת המבצע – המוקדם מביניהם. התמונות להמחשה בלבד.

4% הנחה במעמד החיוב יינתנו למשלמים במסגרת המבצע בבית העסק ישירות באמצעות כרטיס האשראי המשויך למועדון הוט (ישראכרט-הוֹט ו/או אמקס-הוֹט). שימו לב! ההנחה תינתן רק למי שיזדהה בקופה כחבר מועדון הוֹט בטרם ביצוע התשלום. למשלמים בתווי קנייה לא תינתן הנחת ה-4% על הסכומים הנוספים/ההפרשים לתשלום לאחר תשלום בתווים גם אם ישולמו בכרטיס האשראי של מועדון הצרכנות הוֹט. ההנחה אינה חלה על הזמנות דרך אתר האינטרנט ו/או מרכז ההזמנות של טרקלין חשמל. רכישות בסניף אילת בכפוף להוראות החוק בנושא המע”מ. בכפוף לתקנון.

חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הפריטים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף