למימוש ההטבה יש להציג קוד קופון מאפליקציית מועדון הוט ולשלם באמצעות כרטיס אשראי המשויך למועדון הוט בלבד באחת מחנויות טרקלין חשמל המשתתפות במבצע.
המבצע בתוקף עד 9.9.18 או עד גמר המלאי המוקדם מבניהם. כמות מינימום במלאי למבצע 1,000 יח’ – כל הקודם זוכה! בהתאם למלאי הקיים בכל חנות וחנות. הקופון אישי וניתן למימוש ע”י בעל הקופון בלבד. קופון אחד בלבד לת.ז למימוש בכל תקופת המבצע. הקופון אינו תקף במרכז ההזמנות או באתר האינטרנט של טרקלין חשמל. לא יינתן זיכוי/עודף/החזר כספי מסכום הקופון. החלפה/החזרה בכפוף למדיניות החברה. אין כפל מבצעים. התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח.
** 4% הנחה נוספים בחיוב למשלמים בכרטיס אשראי המשויך להוט. ההנחה תינתן רק למי שיזדהה בקופה כחבר מועדון הוֹט בטרם ביצוע התשלום. למשלמים בתווי קנייה לא תינתן הנחת ה-4% על הסכומים הנוספים/ההפרשים לתשלום לאחר תשלום בתווים גם אם ישולמו בכרטיס האשראי של מועדון הצרכנות הוֹט. ההנחה אינה חלה על הזמנות דרך אתר האינטרנט ו/או מרכז ההזמנות של טרקלין חשמל. רכישות בסניף אילת בכפוף להוראות החוק בנושא המע”מ. בכפוף לתקנון.
*** 25% הנחה ינתנו במעמד הקנייה מהמחיר המלא, במסגרת מבצע רשתי המתקיים ברשת טרקלין חשמל. לרשימת המוצרים המשתתפים במבצע – לחצו >>

להורדת הקופון מאפליקציית הוט הכנסו למסך זה ממכשיר הסמרטפון שלכם- לחצו כאן >>


חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הקופונים/הפריטים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.