מוצרים איכותיים ומגוונים:
– שדכן 
– סיכות
– חפיסת עפרונות – 12 יח’
– חפיסת עפרונות צבעוניים – 12 יח’
– חפיסת טושים – 12 יח’
– חפיסת מרקרים – 4 צבעים: צהוב, ורוד, ירוק, כתום
– מחדד עם מיכל
– דבק
– מספריים
– סרגל
– מחק
– צבעי מים
– מכחול
הערכה מונחת על מערכת שעות צבעונית במארז ומנויילנת (אריזה שקופה). 

מימוש ההטבה בתשלום בכרטיס אשראי המשויך למועדון הוט בלבד בסניפי סטימצקי המשתתפים במבצע ובהצגת קוד קופון מאפליקציית הוט. קופון אחד לת.ז. למימוש בקנייה אחת בלבד. תשלום בכל אמצעי אחר כדוגמת פיי-פאל, מאסטר פס ודומיהם לא יקנו כל הנחה.

המבצע תקף בסניפי בסטימצקי בין התאריכים 1-20.7.19 או עד גמר מלאי הפריטים המוקצה לטובת המבצע – המוקדם מביניהם. מקסימום 5,000 יח’ למבצע, לפי המלאי המצוי בכל עת בכל סניף. לא תתאפשר החלפה/החזרה/ביטול עסקה. ההטבה אינה חלה בחנויות נתב”ג, סניף נמל תעופה רמון, בירידים, אתר האינטרנט של הספק וחנות סטימצקידס. אין כפל מבצעים. התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח.

חשוב! המבצע בהורדת קוד קופון מאפליקציית מועדון הוט יסתיים בגמר כמות הקופונים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה ולא ניתן יהיה לממש את ההטבה בכל דרך אחרת. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא או מי שלא הצליח להוריד קופון כלל. כל טענה או דרישה לכך תדחה על הסף.

4% הנחה בחיוב יינתנו למשלמים בכרטיס אשראי המשויך למועדון הוט בלבד. כל תשלום באמצעי תשלום אחר כדוגמת פיי-פאל. מאסטר פס ודומיהם לא יקנו כל הנחה. בכפוף לתקנון.