מימוש ההטבה בתשלום בכרטיס אשראי המשויך למועדון הוט בסניפי סטימצקי המשתתפים במבצע – לא כולל חנויות נתב”ג, חנות נמל תעופה רמון, ירידים, אתר האינטרנט וחנות סטימצקידס, בין התאריכים 17-25.6.19 או עד גמר המלאי – המוקדם מבינהם, בהצגת קוד קופון מאפליקציית מועדון הוט. כמות מינימום 1,000 ספרים, מתוך מבחר הספרים שברשימה שמחירם הקטלוגי עד 98 ₪ ולפי המלאי המצוי באותה עת בכל סניף. לא תתאפשר החלפה/החזרה/ביטול עסקה. אין כפל מבצעים. כמות מקסימלית למימוש למבצע 1,500 יח’. קופון אחד לחבר (לת.ז.) במסגרת המבצע. קופון הטבה אחד למימוש ע”י חבר/ת מועדון הוט (לת.ז.) בקנייה אישית. התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח.

4% הנחה בחיוב למשלמים בכרטיס אשראי המשויך למועדון הוט. ההנחה בחיוב אינה חלה על רכישות באתר האינטרנט של סטימצקי, בחנויות נתב”ג, חנות נמל תעופה רמון ובירידים. אין כפל מבצעים והנחות. בכפוף לתקנון.

 חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הקופונים המוקצית למימוש במסגרת מבצע או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מבינהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.