סט קופסאות JOSEPH JOSEPH דגם Nest Opal מק”ט 102719924
סט 6 קופסאות אחסון במגוון גדלים הנערמות אחת לתוך השנייה לחסכון במקום. בעת הסגירה המכסה מייצר ואקום בתוך הקופסה לשמירת המזון לאורך זמן. בתחתית כל קופסה ישנה נקודה צבעונית המסמלת את צבע המכסה המתאים לה. חומרים: פלסטיק 100% BPA. מידות הקופסה הגדולה: 25.5*21*12.5 ס”מ. הוראות ניקוי: ניתן לשטיפה במדיח הכלים. *ניתן לחמם במיקרוגל ללא המכסה ולאחסן במקפיא.

מרסס שמן מק”ט 102765027
מתאים לכל סוגי שמני הבישול והתיבול. קיבולת: 240 מ”ל

תיק גב ANELLO
מידה M אדום כחול לבן מק”ט 102736116 | מידה S אדום כחול לבן מק”ט 102736016
הלהיט מיפן שכבש את העולם! תיקי גב צבעוניים בעלי ידיות נוחות לנשיאה ושטח אחסון פנימי גדול. חומרים: פוליאסטר. הוראות ניקוי: על ידי מטלית לחה בלבד, אין לכבס!

מברשת אסלה JOSEPH JOSEPH דגם Flex
לבן אפור מק”ט 102719161 | לבן תכלת מק”ט 102719160
מתקן לניקוי אסלות הכולל מברשת ניקוי ייחודית, גמישה המאפשרת ניקוי של איזורים שקשה להגיע אליהם באמצעות מברשת רגילה. חומרים: מתכת, מלמין וסיליקון.


למימוש ההטבה יש להציג קוד קופון מאפליקציית הוט ולשלם בכרטיס אשראי המשויך למועדון הוט באחת מחנויות סוהו המשתתפות במבצע בלבד – המבצע אינו חל באתר האינטרנט של סוהו. בתוקף 28.1-11.2.2019 או עד גמר המלאי – המוקדם מבין השניים – כל הקודם זוכה. מלאי פריטים למבצע: סט קופסאות מקסימום 200 יח’, מרסס שמן ומברשת אסלה מקסימום 1,000 יח’, תיקי גב מינימום 500 יח’  – הכל בהתאם למלאי המצוי בכל סניף. אין כפל מבצעים והנחות. קופון הטבה אחד ללקוח (לת.ז.) למימוש בקנייה אחת בלבד. באמצעות הקופון ניתן לרכוש יחידה אחת מכל 6 המוצרים ועד מקסימום של 6 מוצרים במחיר המבצע. התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח.

5% הנחה נוספים בחיוב למשלמים בכרטיס אשראי המשויך למועדון הוט. רק תשלום בכרטיס האשראי של המועדון (ישראכרט-הוט ו/או אמקס-הוט) בבית העסק ישירות, יקנה את ההנחה במעמד החיוב. תשלום בכל אמצעי אחר כדוגמת פיי-פאל, מאסטר פס ודומיהם לא יקנו כל הנחה. בכפוף לתקנון.

לצפייה בסניפים והורדת הקופון מאפליקציית מועדון הוט הכנסו למסך זה ממכשיר הסמארטפון שלכם – לחצו כאן >>


חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הפריטים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.