4 כיסאות מתקפלים מעץ בוק – דגם מיקי
ב- 399 ₪ (במקום 790 ₪)
+ 5% הנחה בקנייה
+ 5% הנחה בחיוב

צבעים לבחירה: לבן, טבעי, תכלת, ירקרק.
במסגרת המבצע ניתן לרכוש 4 כיסאות באותו הצבע בלבד (לא ניתן לערבב צבעים).

מידות הכיסא:
גובה: 79 ס”מ
רוחב: 47 ס”מ
עומק: 43 ס”מ
גובה מושב: 44 ס”מ

על מנת ליהנות ממחיר המבצע יש לרכוש בין התאריכים 8-16/7/2019 בסניפי הרשת בלבד ולהציג את קוד קופון המבצע מתוך האפליקציה עצמה של מועדון הוט ובאמצעות הסמארטפון, ולשלם באמצעות כרטיס האשראי המשויך להוט. 
כמות מינימום במלאי 150 יח’ מכל כיסא.
המחיר אינו כולל דמי משלוח.
אחריות/החלפה/החזרה/ביטול בכפוף לתנאי הרשת. קופון אחד לחבר (לת.ז.) במסגרת המבצע. הקנייה באמצעות הקופון היא אישית ע”י בעל הקופון בלבד. התמונות להמחשה בלבד.

חשוב! המבצע בהורדת קוד קופון מאפליקציית מועדון הוט יסתיים בגמר כמות הקופונים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה ולא ניתן יהיה לממש את ההטבה בכל דרך אחרת. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא או מי שלא הצליח להוריד קופון כלל. כל טענה או דרישה לכך תדחה על הסף.

5% הנחה במעמד החיוב יינתנו למשלמים במסגרת המבצע באמצעות כרטיס האשראי המשויך למועדון הוט (ישראכרט-הוֹט ו/או אמקס-הוֹט). ההנחה אינה חלה על עלות דמי משלוח ואינה כולל טובין שנמכר מעודפים.