מיוחד לחברי מועדון הצרכנות הוט בחנויות שקם אלקטריק:

30% הנחה במעמד הקנייה*
ובנוסף 3% הנחה במעמד החיוב**

*על מנת ליהנות מההנחה בקנייה יש לרכוש בין התאריכים  27.1.19-1.2.19, להציג קוד קופון מאפליקציית מועדון הוט ולשלם באמצעות כרטיס אשראי המשויך למועדון הוט באחד מסניפי שקם אלקטריק המשתתפים במבצע.
ההנחות אינם חלות במחלקת מוביי ואלקטרוניקה, ברכישת מזגנים, עודפים, מותגי ג’ט פוינט, ירידים, מכירה סיטונאית, הובלה והרכבה ואתר האינטרנט. אין כפל מבצעים.
רכישות בסניף אילת בכפוף להוראות החוק בנושא המע”מ. ביטול עסקה לפי תנאי הספק. כמות הפריטים במבצע 1000 יח’.
בכל תקופת המבצע, קופון הטבה אחד למימוש ע”י חבר/ת מועדון (לת.ז.). הקנייה היא אישית ע”י בעל הקופון בלבד. לא ניתן לאחד / לפצל קופונים. תקופת המבצע: 27.1.19-1.2.19  או עד למימוש כל מלאי הקופונים המוקצים לטובת המבצע – המוקדם מבניהם. אחריות המוצרים/אספקה/החלפה/החזרה/ביטול בכפוף לתנאי הרשת. התמונות להמחשה בלבד.

**3% ההנחה בחיוב יינתנו למשלמים בישראכרט-הוֹט ו/או כרטיס אמקס-הוֹט. ההנחות אינם חלות חלה במחלקת מוביי ואלקטרוניקה. בכפוף לתקנון.

חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הקופונים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.