– המבצע הסתיים –

מיוחד לחברי מועדון הצרכנות הוט בחנויות שקם אלקטריק:

30% הנחה במעמד הקנייה כולל כפל מבצעים*
ובנוסף 3% הנחה במעמד החיוב**
לא כולל כפל הנחות

*על מנת ליהנות מההנחה בקנייה יש לרכוש בין התאריכים 27.1.19-1.2.19, להציג קוד קופון מאפליקציית מועדון הוט, ולשלם באמצעות כרטיס אשראי המשויך למועדון הוט באחד מסניפי שקם אלקטריק המשתתפים במבצע.
ההנחות אינן חלות במחלקת סלולר וטכנולוגיה, עודפים, תצוגות, ירידים, הובלה והרכבה ואתר האינטרנט. כולל כפל מבצעים אך לא כולל כפל הנחות מועדונים.
רכישות בסניף אילת בכפוף להוראות החוק בנושא המע”מ. ביטול עסקה לפי תנאי הספק. כמות הפריטים במבצע 1000 יח’.
בכל תקופת המבצע, קופון הטבה אחד למימוש ע”י חבר/ת מועדון (לת.ז.). הקנייה היא אישית ע”י בעל הקופון בלבד. לא ניתן לאחד / לפצל קופונים. תקופת המבצע: 27.1.19-1.2.19  או עד למימוש כל מלאי הקופונים המוקצים לטובת המבצע – המוקדם מבניהם. אחריות המוצרים/אספקה/החלפה/החזרה/ביטול בכפוף לתנאי הרשת. התמונות להמחשה בלבד.
**3% ההנחה בחיוב יינתנו למשלמים בישראכרט-הוֹט ו/או כרטיס אמקס-הוֹט. ההנחות אינן חלות במחלקת מוביי ואלקטרוניקה. תשלום בכל אמצעי אחר כדוגמת פיי-פאל, מאסטר פס ודומיהם לא יקנו כל הנחה. בכפוף לתקנון.

לצפייה בסניפים והורדת הקופון מאפליקציית מועדון הוט, הכנסו למסך זה ממכשיר הסמארטפון שלכם – לחצו>>
חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הקופונים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.