יום מכירה מיוחד ובלעדי לחברי מועדון הצרכנות הוט בשקם אלקטריק:
20% הנחה במעמד הקנייה* ובנוסף 3% הנחה במעמד החיוב.** כולל כפל מבצעים.
המבצע יתקיים ביום ראשון 14.10.2018 בלבד או עד גמר מלאי 1,000 הקופונים למימוש – המוקצה לטובת המבצע – המוקדם מביניהם.למימוש ההטבה יש להציג קוד קופון מאפליקציית מועדון הוֹט ולשלם באמצעות כרטיס אשראי המשויך למועדון הוט באחת מחנויות שקם אלקטריק המשתתפות במבצע.

*לא כולל, מחלקת סלולר, מחלקת טכנולוגיה, תצוגות ועודפים, הובלה והרכבה ומכירה סיטונאית. אין כפל הנחות. המבצע אינו חל באתר האינטרנט של שקם אלקטריק. המבצע בתוקף ביום ראשון 14.10.2018 בלבד או עד גמר מלאי 1,000 הקופונים למימוש – המוקצה לטובת המבצע – המוקדם מביניהם. קופון הטבה אחד לחבר/ת מועדון (לת.ז.). הקנייה היא אישית ע”י בעל הקופון בלבד. המבצע הינו על בסיס כל הקודם זוכה!!! החלפה או החזרה בכפוף לתנאי הרשת. התמונה להמחשה בלבד. ט.ל.ח.

3% הנחה נוספים בחיוב למשלמים בכרטיס אשראי המשויך להוט. ההנחה בחיוב אינה חלה במחלקת סלולר וטכנולוגיה. רכישות בסניף אילת בכפוף להוראות החוק בנושא המע”מ.

חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הקופונים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.

ההטבה ניתנת בסניפים המפורסמים באפליקציית המועדון בלבד