מזוודה קשיחה.
3 צבעים לבחירה: שחור / אפור / נייבי
מידות: 
גובה: 59.7 ס”מ
רוחב: 38 ס”מ
עומק: 25.7 ס”מ

מימוש ההטבה בהצגת קוד קופון מאפליקציית הוט ותשלום בכרטיס אשראי המשויך למועדון הוט בסניפי ריקושט המשתתפים במבצע כולל חנויות עודפים. תשלום בכל אמצעי אחר כדוגמת פיי-פאל, מאסטר פס ודומיהם לא יקנו כל הנחה. 

המבצע תקף בין התאריכים 15-23.7.19 או עד גמר מלאי הפריטים המוקצה לטובת המבצע – המוקדם מביניהם. מינימום 100 יח’ בהתאם למלאי המצוי בכל סניף וסניף. אין כפל מבצעים. קוד קופון אחד לת.ז. למימוש אחד בלבד בכל תקופת המבצע. התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח. 


חשוב! המבצע בהורדת קוד קופון מאפליקציית מועדון הוט יסתיים בגמר כמו הקופונים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה ולא ניתן יהיה לממש את ההטבה בכל דרך אחרת. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים ועל כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא או מי שלא הצליח להוריד קופון כלל. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף. 

5% הנחה בחיוב למשלמים בכרטיס אשראי המשויך למועדון הוט. רק תשלום בבית העסק ישירות יקנה את ההנחה בחיוב. תשלום בכל אמצעי אחר כדוגמת פיי-פאל, מאסטר פס ודומיהם, לא יקנו כל הנחה. בכפוף לתקנון.