בלעדי לחברי מועדון הוט:

משקפי ראייה Ray-Ban + עדשות ב- 549 ₪

+ בדיקת ראייה חינם!

10% הנחה נוספים במעמד החיוב למשלמים בכרטיס אשראי הוט. 

על מנת ליהנות ממחיר המבצע, יש לרכוש בסניפי אופטיקנה ולהציג קוד קופון מאפליקציית הוט באמצעות הסמארטפון בטרם התשלום. יש לשלם בכרטיס אשראי המשויך למועדון הוט. מסגרות רייבן שבמבצע עד 1,099 ₪. המחיר כולל עדשות בעובי 1.5 עד מרשם של (+/-)4 ועד צילינדר 2 בלבד. המבצע לא תקף באתר הסחר של אופטיקנה ובחנויות העודפים. כמות מינימום 200 יח’. אין כפל מבצעים והנחות. אחריות המוצרים/ החלפה/ החזרה/ ביטול- בכפוף לתנאי הרשת. קופון הטבה אחד למימוש ע”י חבר/ת מועדון (לת.ז). הקנייה היא אישית ע”י בעל הקופון בלבד. תוקף המבצע: 2-16.7.19 או עד למימוש כל מלאי הפריטים המוקצים לטובת המבצע- המוקדם מבניהם. בכפוף לתקנון. התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח. 

חשוב! המבצע בהורדת קוד קופון מאפליקציית מועדון הוט יסתיים בגמר כמות הקופונים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה ולא ניתן יהיה לממש את ההטבה בכל דרך אחרת. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא או מי שלא הצליח להוריד קופון כלל. כל טענה או דרישה לכך תדחה על הסף.

10% הנחה בחיוב יינתנו למשלמים בכרטיס אשראי המשויך למועדון הוט בלבד. כל תשלום באמצעי תשלום אחר כדוגמת פיי-פאל. מאסטר פס ודומיהם לא יקנו כל הנחה. בכפוף לתקנון.

המבצע לא תקף באתר הסחר של אופטיקנה ובחנויות העודפים.