500 ₪ מתנה בקנייה מעל 1,000 ₪ ברשת אופטיקנה
על כל מוצרי החנות
כולל כפל מבצעים!
4-15.3.19

*על מנת ליהנות מההטבה יש לרכוש בין התאריכים 4-15/3/2019 בסניפי אופטיקנה באר שבע בלבד ולהציג את קוד קופון המבצע מתוך האפליקציה עצמה של מועדון הוט ובאמצעות הסמארטפון. לא ניתן לצרף/לפצל קופונים/רכישות. במקרה של החלפה/החזרה/ביטול עסקה לא יינתן זיכוי או החזר כספי בגין המתנה – בכפוף למדיניות הרשת. כמות מינימום פריטים המשתתפים במבצע 500 יח’. קופון אחד לחבר (לת.ז.) במסגרת המבצע. הקנייה באמצעות הקופון היא אישית ע”י בעל הקופון בלבד. לא ניתן לבצע רכישות בעבור חבר מועדון אחר שאינו בעל הקופון באמצעותו מבוצעת הרכישה הספציפית גם אם מדובר בבני משפחה מקרבה ראשונה או כל קשר אחר שהוא. המבצע הינו על בסיס כל הקודם זוכה!!! התמונות להמחשה בלבד.

**10% הנחה הנוספים במעמד החיוב יינתנו למשלמים במסגרת המבצע בבית העסק ישירות באמצעות כרטיס האשראי המשויך למועדון הוט (ישראכרט-הוֹט ו/או אמקס-הוֹט). ההנחה בחיוב אינה חלה על רכישות המתבצעות באתר האינטרנט של הרשת ולא בסניפי העודפים.

חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הפריטים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.

להורדת קופון ואיתור הסנף הקרוב הקרוב באפליקציית מועדון הוט, היכנסו למסך זה ממכשיר הסמארטפון שלכם – לחצו >>