למימוש ההטבה יש להציג קוד קופון מאפליקציית מועדון הוט ולשלם באמצעות כרטיס אשראי המשויך למועדון הוט באחת מחנויות נעמן המשתתפות במבצע. המבצע בתוקף בין 31.8-16.9.18 או עד גמר המלאי המוקדם מבניהם. מלאי פריטים למבצע: מערכת פורצלן – 1,000 יח’, סוטאז’ + מכסה – 1,000 יח’, סט סיר + מחבת – 1,000 יח’ – כל הקודם זוכה! בהתאם למלאי הקיים בכל חנות וחנות. הקופון אישי וניתן למימוש ע”י בעל הקופון בלבד. קופון אחד בלבד לת.ז. למימוש – ניתן לרכוש אחד מהמוצר או שלושתם ביחד באותה הקנייה. החלפה/החזרה בכפוף למדיניות החברה. אין כפל מבצעים. התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח. 3% הנחה נוספים בחיוב למשלמים בכרטיס אשראי המשויך להוט. בכפוף לתקנון.

***המבצע הוארך עד 2/10/2018***

סט סיר + מחבת 3 חלקים – קוטר 24 ס”מ, 4.5 ליטר. עשוי יציקת אלומיניום עם ציפוי נון סטיק רב שכבתי מבית greblon גרמניה. מתאים לכל סוגי הכיריים כולל אינדוקציה.
סוטאז’ + מכסה – קוטר 30 ס”מ, 5 ליטר. עשוי ציפוי נון סטיק. 2 צבעים לבחירה: חום או שחור.
מערכת פורצלן 18 חלקים ל – 6 סועדים – 2 צבעים לבחירה: 11165993 פרחוני, 11166051 ריבועים. 6 צלחות מרק, 6 צלחות מנה ראשונה, 6 צלחות מנה עיקרית.


חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הקופונים/הפריטים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.

למעבר לאפליקציה ואיתור הסניף הקרוב אליכם – לחצו >>