למימוש ההטבה יש להציג קוד קופון מאפליקציית מועדון הוט ולשלם באמצעות כרטיס אשראי המשויך למועדון הוט באחת מחנויות מנטה המשתתפות במבצע. הקופון מאפשר לרכוש: כוס סחלב ג’ו בגודל 270 מ”ל בהכנה במקום ובהתאם למלאי המצוי בחנות בעת הרכישה – במחיר מבצע של 1 ₪ (במקום 13 ₪). בכל תקופת המבצע, קופון הטבה אחד למימוש ע”י חבר/ת מועדון (לת.ז.). הקנייה היא אישית ע”י בעל הקופון בלבד. תקופת המבצע: 1-31.1.19 או עד למימוש כל מלאי הפריטים המוקצים לטובת המבצע – המוקדם מבניהם. מקסימום 1,000 קופונים למימוש בכל תקופת המבצע בכלל חנויות הנוחות “מנטה” יחדיו. קוד פריט המבצע: 652189. התמונות להמחשה בלבד.

לרוכשים במסגרת המבצע באמצעות קוד הקופון והמשלמים בישראכרט-הוֹט ו/או כרטיס אמקס-הוֹט 10% הנחה נוספים בחיוב. בכפוף לתקנון.

חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הקופונים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.

לצפייה בסניפים והורדת הקופון מאפליקציית מועדון הוט, הכנסו למסך זה ממכשיר הסמאטרפון שלכם – לחצו >>