שוקולד מילקה 250 גרם ב- 4 ₪ בלבד (במקום 10 ₪)

קוד פריט המבצע בקופה: 652320

למימוש ההטבה יש לרכוש בין התאריכים 2-31.10.19 להציג קוד קופון מאפליקציית מועדון הוט ולשלם באמצעות כרטיס אשראי המשויך למועדון הוט באחת מחנויות מנטה המשתתפות במבצע. מחיר יח’ רגיל יוצג בסמוך למוצרים בחנות בכל תקופת המבצע, קופון הטבה אחד למימוש ע”י חבר/ת מועדון (לת.ז.). הקנייה היא אישית ע”י בעל הקופון בלבד. ההטבה חלה על שוקולד מילקה 250 גרם בלבד. כמות מינימלית למימוש למבצע 2,000 יח’. בהתאם למגוון הקיים בכל חנות. תקופת המבצע: 2-31.10.19 או עד למימוש כל מלאי קודי הקופון המוקצים לטובת המבצע – המוקדם מביניהם. כל הקודם זוכה!!! התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח.

לרוכשים במסגרת המבצע באמצעות קוד הקופון והמשלמים בישראכרט-הוֹט ו/או כרטיס אמקס-הוֹט 10% הנחה נוספים בחיוב. בכפוף לתקנון.

חשוב! המבצע בהורדת קוד קופון מאפליקציית מועדון הוט יסתיים בגמר כמות הקופונים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם).
סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה ולא ניתן יהיה לממש את ההטבה בכל דרך אחרת. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש.
לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. או מי שלא הצליח להוריד קופון כלל. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.

10% הנחה בחיוב ברשת חנויות “מנטה” אינה חלה ברכישת סיגריות ומוצרי טבק, חלב ומוצרי חלב, משיכת מזומנים, טעינה סלולארית, סלופארק, עיתונים, שירותי סליקה, שירותי דואר וכל מוצר ושירות שמחירו נתון תחת פיקוח. כפוף לתקנון. הודעה לגבי שינוי/ביטול ההנחות תפורסם באתר האינטרנט של המועדון, כ-4 חודשים מראש. אין כפל מבצעים והנחות. ההנחה תינתן בתחנות “דלק” וחנויות הנוחות “מנטה” המפורסמות באתר הוֹט ו/או באפליקציית המועדון בלבד.