למימוש ההטבה יש לרכוש בין התאריכים 1-31/7/2019 להציג קוד קופון מאפליקציית מועדון הוט ולשלם באמצעות כרטיס אשראי המשויך למועדון הוט באחת מחנויות מנטה המשתתפות במבצע. בכל תקופת המבצע, קופון הטבה אחד למימוש ע”י חבר/ת מועדון (לת.ז.). הקנייה היא אישית ע”י בעל הקופון בלבד. כמות מקסימלית למימוש למבצע 2,000 יח’. תקופת המבצע: 1-31/7/2019 או עד למימוש כל מלאי קודי הקופון המוקצים לטובת המבצע – המוקדם מביניהם. כל הקודם זוכה!

קוד פריט המבצע: 652269. התמונות להמחשה בלבד.

לרוכשים במסגרת המבצע באמצעות קוד הקופון והמשלמים בישראכרט-הוֹט ו/או כרטיס אמקס-הוֹט 10% הנחה נוספים בחיוב. בכפוף לתקנון.

חשוב! המבצע בהורדת קוד קופון מאפליקציית מועדון הוט יסתיים בגמר כמות הקופונים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם).
סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה ולא ניתן יהיה לממש את ההטבה בכל דרך אחרת. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש.
לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. או מי שלא הצליח להוריד קופון כלל. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.

10% הנחה בחיוב ברשת חנויות “מנטה” אינה חלה ברכישת סיגריות ומוצרי טבק, חלב ומוצרי חלב, משיכת מזומנים, טעינה סלולארית, סלופארק, עיתונים, שירותי סליקה, שירותי דואר וכל מוצר ושירות שמחירו נתון תחת פיקוח. כפוף לתקנון. הודעה לגבי שינוי/ביטול ההנחות תפורסם באתר האינטרנט של המועדון, כ-4 חודשים מראש. אין כפל מבצעים והנחות. ההנחה תינתן בתחנות “דלק” וחנויות הנוחות “מנטה” המפורסמות באתר הוֹט ו/או באפליקציית המועדון בלבד.