למימוש ההטבה יש להציג קוד קופון מאפליקציית מועדון הוט ולשלם באמצעות כרטיס אשראי המשויך למועדון הוט באחת מחנויות מנטה המשתתפות במבצע.
הקופון מאפשר לרכוש במבה אסם 60-80 גר’ + פחית קולה 330 מ”ל ב – 5 ₪ (במקום 16.5 ₪)

בכל תקופת המבצע, קופון הטבה אחד למימוש ע”י חבר/ת מועדון (לת.ז.). הקנייה היא אישית ע”י בעל הקופון בלבד. תקופת המבצע: 1-30.4.19 או עד למימוש כל מלאי הפריטים המוקצים לטובת המבצע – המוקדם מבניהם. בהתאם למלאי הקיים בכל חנות וחנות בתקופת המבצע. מחיר יח’ רגיל יוצג בסמוך למוצרים בחנות. ניתן לממש במתחמים המכבדים הטבות מועדונים. קוד פריט המבצע: 652219. התמונות להמחשה בלבד.

לרוכשים במסגרת המבצע באמצעות קוד הקופון והמשלמים בכרטיס אשראי המשויך למועדון הוט 10% הנחה נוספים בחיוב בחנויות הנוחות מנטה וגם הטבה בתדלוק בתחנות דלק.

חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הקופונים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.

10% הנחה בחיוב ברשת חנויות “מנטה” אינה חלה ברכישת סיגריות ומוצרי טבק, חלב ומוצרי חלב, משיכת מזומנים, טעינה סלולארית, סלופארק, עיתונים, שירותי סליקה, שירותי דואר וכל מוצר ושירות שמחירו נתון תחת פיקוח. כפוף לתקנון. הודעה לגבי שינוי/ביטול ההנחות תפורסם באתר האינטרנט של המועדון, כ-4 חודשים מראש. אין כפל מבצעים והנחות. ההנחה תינתן בתחנות “דלק” וחנויות הנוחות “מנטה” המפורסמות באתר הוֹט ו/או באפליקציית המועדון בלבד.