1+1 מתנה* על מגוון אביזרי סלולר – Fujicom
בתחנות מנטה בבאר שבע בלבד
+ 10% הנחה בחיוב**

*למימוש ההטבה יש להציג קוד קופון מאפליקציית מועדון הוט ולשלם באמצעות כרטיס אשראי המשויך למועדון הוט באחת מחנויות מנטה בבאר שבע בלבד: עמק שרה, קאנטרי באר שבע, דלרום, מפגש הספורט, שיכון עובדים. המתנה תינתן מהמוצר הזול מביניהם. כמות מינימום פריטים המשתתפים במבצע 300 יח’ בהתאם למגוון הקיים בחנות. בכל תקופת המבצע, קופון הטבה אחד למימוש ע”י חבר/ת מועדון (לת.ז.). הקנייה היא אישית ע”י בעל הקופון בלבד. תקופת המבצע: 3-31/3/2019 או עד למימוש כל מלאי הפריטים המוקצים לטובת המבצע – המוקדם מביניהם. קוד פריט המבצע: 652207. התמונות להמחשה בלבד.

**לרוכשים במסגרת המבצע באמצעות קוד הקופון והמשלמים בישראכרט-הוֹט ו/או כרטיס אמקס-הוֹט 10% הנחה נוספים בחיוב. בכפוף לתקנון.

חשוב! המבצע בהורדת קוד קופון מאפליקציית מועדון הוט יסתיים בגמר כמות הקופונים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה ולא ניתן יהיה לממש את ההטבה בכל דרך אחרת. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. או מי שלא הצליח להוריד קופון כלל. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.

לצפייה בסניפים והורדת הקופון מאפליקציית מועדון הוט, הכנסו למסך זה ממכשיר הסמאטרפון שלכם – לחצו >>

הנחה בחיוב של 10% ברשת חנויות “מנטה” אינה חלה ברכישת סיגריות ומוצרי טבק, חלב ומוצרי חלב, משיכת מזומנים, טעינה סלולארית, סלופארק, עיתונים, שירותי סליקה, שירותי דואר וכל מוצר ושירות שמחירו נתון תחת פיקוח. כפוף לתקנון. הודעה לגבי שינוי/ביטול ההנחות תפורסם באתר האינטרנט של המועדון, כ-4 חודשים מראש. אין כפל מבצעים והנחות. ההנחה תינתן בתחנות “דלק” וחנויות הנוחות “מנטה” המפורסמות באתר הוֹט ו/או באפליקציית המועדון בלבד.

לחברי המועדון הטבה גם בתדלוק בדלק לפרטים מלאים לחצו >>