מבצע לחברי מועדון הצרכנות הוט בכיתן
זוג מגבות פנים מתנה בקנייה מעל 100 ₪

קיים במגוון צבעים
גודל מגבת: 90X50

על מנת לקבל את המתנה יש לרכוש מעל 100 ₪ בסניפי כיתן בין התאריכים 15-27/4/2019 בלבד, יש לשלם באמצעות כרטיס האשראי המשויך למועדון הוט ולהציג את קוד הקופון מתוך האפליקציה של מועדון הוט ובאמצעות הסמארטפון בלבד.

לתשומת לבכם! בבית עסק זה אין הנחה במעמד חיוב החשבון. שווי המתנה 139 ₪. כמות המינימום מהמתנה 2,000 יח’ ובהתאם למלאי הצבעים המצוי בכל סניף באותה העת. לא יינתן זיכוי/החזר בגין המתנה. החלפה/החזרה/ביטול עסקה – בהתאם למדיניות הרשת. קופון הטבה אחד למימוש ע”י חבר/ת מועדון (לת.ז.). הקנייה היא אישית ע”י בעל הקופון בלבד. תוקף המבצע: 15-27/4/2019 או עד גמר מלאי המתנות – המוקדם מביניהם, התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח.

חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הקופונים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.