30% הנחה בקנייה על מגוון מוצרים* ב-JACKIE O
ובנוסף 2% הנחה בחיוב
*על מנת ליהנות מ-30% הנחה בקנייה יש לרכוש בין התאריכים 7-15/2/2019 בסניפי רשת JACKIE O המופיעים באתר המועדון, למעט סניף ירכא, ולהציג את קוד קופון המבצע מתוך האפליקציה עצמה של מועדון הוט ובאמצעות הסמארטפון בלבד.
ברכישה דרך האתר יש להקליד את קוד קופון המבצע שהופיע באפליקציית המועדון בסל הקנייה, לאחר מכן יש ללחוץ על כפתור “עדכון סכום לתשלום” ולהשלים את תהליך הקנייה.
כמות מינימום פריטים במבצע 1,000 יח’. ההטבה אינה חלה ברכישת מוצרי פנדורה וסוייט עופר ולא כוללת כפל מבצעי מועדונים. קופון אחד לחבר (לת.ז.) במסגרת המבצע. הקנייה באמצעות הקופון היא אישית ע”י בעל הקופון בלבד. לא ניתן לבצע רכישות בעבור חבר מועדון אחר שאינו בעל הקופון באמצעותו מבוצעת הרכישה הספציפית גם אם מדובר בבני משפחה מקרבה ראשונה או כל קשר אחר שהוא. המבצע הינו על בסיס כל הקודם זוכה!!! התמונות להמחשה בלבד.
2% הנחה נוספים במעמד החיוב יינתנו למשלמים במסגרת המבצע בבית העסק ישירות באמצעות כרטיס האשראי המשויך למועדון הוט (ישראכרט-הוֹט ו/או אמקס-הוֹט). תשלום בכל אמצעי אחר כדוגמת פיי-פאל, מאסטר פס ודומיהם לא יקנו כל הנחה.
לצפייה בסניפים והורדת הקופון מאפליקציית מועדון הוט, הכנסו למסך זה ממכשיר הסמארטפון שלכם – לחצו >>
למעבר לאתר JACKIE O לחצו >>


חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הקופונים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.