למימוש ההטבה וקבלת המתנה יש לרכוש באיטלסופה סניף באר שבע, להציג קוד קופון מאפליקציית מועדון הוט ולשלם באמצעות כרטיס אשראי המשויך למועדון הוט.
ההנחה בקנייה תינתן ממחיר המחירון. שווי ערכת הניקוי במתנה 230 ₪. כמות מינימום מהמתנה 200 יח’. כמות מינימום מכל מוצר 5 יח’.
אין כפל מבצעים. המבצע לא כולל מכירת עודפים ו/או מתצוגה והטבה אינה חלה על תשלום ההובלה וההרכבה. אחריות המוצרים/החלפה/החזרה/ביטול בכפוף לתנאי הרשת
.
בכל תקופת המבצע, קופון הטבה אחד למימוש ע”י חבר/ת מועדון (לת.ז.). הקנייה היא אישית ע”י בעל הקופון בלבד.  תוקף המבצע: 3-14/3/2019 או עד למימוש כל מלאי הפריטים המוקצים לטובת המבצע – המוקדם מביניהם. התמונות להמחשה בלבד.
*4% ההנחה בחיוב יינתנו למשלמים בישראכרט-הוֹט ו/או כרטיס אמקס-הוֹט. תשלום בכל אמצעי אחר כדוגמת פיי-פאל, מאסטר פס ודומיהם לא יקנו כל הנחה. בכפוף לתקנון.חשובהמבצע יסתיים בגמר כמות הפריטים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.

לצפייה בסניף המשתתף במבצע והורדת הקופון מאפליקציית מועדון הוט, הכנסו למסך זה ממכשיר הסמארטפון שלכם – לחצו>>