6% הנחה בחיוב על תיירות חו”ל

טיסות בינלאומיות וחבילות ערים של ישראייר בלבד. ההנחה תינתן על תשלומים שקליים בלבד. ההנחה אינה תקפה על מבצעים ושתופי פעולה ייחודיים וגם לא על מוצרי סיטונאי תיירות אחרים שאינם ישראייר. כדי לקבל את ההנחה עליך להזדהות כחבר מועדון הוֹט ולציין קוד: “הוט”. אין כפל מבצעים והנחות. ההנחה בחיוב אינה חלה בהזמנות באתר ישראייר.

5% הנחה בחיוב על תיירות בארץ

ההנחה תינתן על טיסות לאילת במחיר מחירון מלא – לא בתוקף לילדים ותינוקות ולא למחירי תושב אילת, טיסות מוזלות לאילת ממחלקה אייג’ ומעלה. חבילות נופש לאילת מלון + טיסות, ובתי מלון בלבד ברחבי הארץ. כדי לקבל את ההנחה עליך להזדהות כחבר מועדון הוֹט ולציין קוד: “הוט”. אין כפל מבצעים והנחות. ההנחה בחיוב אינה חלה בהזמנות באתר ישראייר.


ההנחה בחיוב ניתנים על תשלומים שקליים בלבד. ההנחה אינה תקפה על מבצעים ושתופי פעולה ייחודיים וגם לא על מוצרי סיטונאי תיירות אחרים שאינם ישראייר. כדי לקבל את ההנחה עליך להזדהות כחבר מועדון הוֹט ולציין קוד: “הוט”. אין כפל מבצעים והנחות. ההנחה בחיוב אינה חלה בהזמנות באתר ישראייר. רק תשלום בכרטיס ישראכרט-הוט בבית העסק ישירות, יקנה את ההנחה במעמד החיוב. תשלום בכל אמצעי אחר כדוגמת פיי-פאל, מאסטר פס ודומיהם לא יקנו כל הנחה.

לפרטים והזמנות חייגו: 03-7955777