כריות-01

זוג כריות שינה ויסקו ג’ל Memory עם Cool Effect ב- 119 (במקום 538 ₪)
+ 7% הנחה בחיוב

כרית שינה ויסקו ג’ל בעלת תמיכה מלאה לראש ולצוואר במהלך השינה, מאפשרת שינה רגועה ונעימה במיוחד.
כרית ויסקו מצד אחד ומהצד השני שכבת ג’ל לחלוקת המשקל וקירור באזור הצוואר והראש המונע תחושת חום ואי נעימות.
הכרית עטופה בציפית נשלפת וניתנת לכיבוס.
מידה של כרית אחת: 13*60*40

על מנת ליהנות מההטבה יש לרכוש בין התאריכים 20-28/5/2019 בסניפי הום סטייל בלבד, לשלם בכרטיס האשראי המשויך למועדון הוט ולהציג את קוד קופון המבצע מתוך האפליקציה של מועדון הוט באמצעות הסמארטפון בלבד.
כמות מינימום 30 יח’ בכל סניף. אין כפל  מבצעים. במקרה של החלפה / החזרה / ביטול עסקה – בכפוף למדיניות הרשת.
קופון אחד לחבר (לת.ז.) במסגרת המבצע. הקנייה באמצעות הקופון היא אישית ע”י בעל הקופון בלבד. לא ניתן לבצע רכישות בעבור חבר מועדון אחר שאינו בעל הקופון באמצעותו מבוצעת הרכישה הספציפית גם אם מדובר בבני משפחה מקרבה ראשונה או כל קשר אחר שהוא. התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח.

7% הנחה הנוספים במעמד החיוב יינתנו למשלמים במסגרת המבצע בבית העסק ישירות באמצעות כרטיס האשראי המשויך למועדון הוט (ישראכרט-הוֹט ו/או אמקס-הוֹט). תשלום בכל אמצעי אחר כדוגמת פיי-פאל, מאסטר פס ודומיהם לא יקנו כל הנחה. בכפוף לתקנון

חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הפריטים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.