• סט מצעים מלא – מבד מיקרוסאטן רך ונעים, גודל 160/200, הכולל: סדין, ציפה, וזוג ציפיות ב- 99 ₪ בלבד! (במקום 289 ₪)
  • מארז נרות ומפיץ ריח – המארז כולל: דיפיוזר 200 מ”ל, נר 370 גרם, נר 160 גרם ב- 169 ₪ בלבד! (במקום 418 ₪)

סט מצעים זוגי מלא ב- 99 ₪ בלבד!  קיים ב-4 דגמים

מארז נרות ומפיץ ריח ב- 169 ₪ בלבד! קיים ב-4 ריחות וגוונים

*לקבלת ההטבה יש להציג קוד קופון באמצעות מכשיר הסמארטפון בלבד באחת מחנויות הום סטייל המשתתפות במבצע. המבצע בתוקף בין התאריכים 7-15/2/2019 או עד גמר מלאי הקופונים המוקצה לטובת המבצע – המוקדם מביניהם. קופון הטבה אחד לחבר/ת מועדון (לת.ז.) לכל מוצר. הקנייה היא אישית ע”י בעל הקופון בלבד. במסגרת המבצע – ניתן לרכוש כל אחד מהמוצרים או את שמונת המוצרים ביחד באותה הקנייה. החלפה ו/או החזרה בכפוף לתנאי הרשת. כמות מינימום במלאי 50 יח’ מכל מוצר ובהתאם למלאי הגוונים המצוי בכל סניף. אין כפל מבצעים והנחות. התמונות להמחשה בלבד.
7% הנחה נוספים בחיוב למשלמים בכרטיס אשראי המשויך להוט. תשלום בכל אמצעי אחר כדוגמת פיי- פאל, מאסטר פס, ודומיהם לא יקנו כל הנחה.

חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הקופונים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.

לאיתור הסניף הקרוב והורדת הקופון מאפליקציית מועדון הוט, היכנסו למסך זה ממכשיר הסמארטפון שלכם לחצו >>