שמיכת פוך זוגית ב- 59 ₪ בלבד! | סט מצעים זוגי ב- 99 ₪ בלבד!

  • שמיכת פוך זוגית- גודל 220/200, דגם סנובורד, מילוי 100% סיבי הולופייבר בד חיצוני מיקרופייר. ב- 59 ₪ בלבד! (במקום 269 ₪)
  • סט מצעים מלא זוגי- 100% כותנה, ב- 6 דגמים לפי המלאי המצוי בכל סניף. ב- 99 ₪ בלבד! (במקום 300 ₪)

למימוש ההטבה יש להציג קוד קופון מאפליקציית מועדון הוט ולשלם באמצעות כרטיס אשראי המשויך למועדון הוט באחת מחנויות הום סטייל המשתתפות במבצע. המבצע בתוקף בין התאריכים 7-22.1.19 או עד גמר המלאי, המוקדם מבניהם – כל הקודם זוכה!
שמיכת פוך זוגית דגם סנובורד בגודל 220/200 ס”מ, מילוי 100% סיבי הולופייבר, בד חיצוני מיקרופייבר כמות מינימום במלאי 100 יח’.
סט מצעים מלא זוגי 100% כותנה רכה בהדפסים צעירים ועכשוויים, הסט הזוגי כולל: סדין 160/200, ציפה: 200/220 זוג ציפיות: 50/70. שמות הדגמים במחיר המבצע: ים, קשת, לורן, אימרי, נגה ועופרי כמות מינימום במלאי מהמצעים 50 יח’ מכל דגם ולפי המלאי המצוי בכל סניף.
קופון אחד לחבר (לת.ז.) במסגרת המבצע – ניתן לרכוש כל אחד מהמוצרים או את שניהם ביחד באותה הקנייה. הקנייה באמצעות הקופון היא אישית ע”י בעל הקופון בלבד וע”ב כל הקודם זוכה. המבצע אינו תקף באתר הרשת. התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח

7% הנחה נוספים בחיוב למשלמים בכרטיס אשראי המשויך להוט. תשלום בכל אמצעי אחר כדוגמת פיי- פאל, מאסטר פס, ודומיהם לא יקנו כל הנחה.

חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הקופונים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.

לאיתור הסניף הקרוב והורדת הקופון מאפליקציית מועדון הוט, היכנסו למסך זה ממכשיר הסמארטפון שלכם – לחצו >>