מימוש ההטבה בתשלום בכרטיס אשראי המשויך למועדון הוט בסניפי אירוקה המשתתפים במבצע – לא כולל אתר האינטרנט, בין התאריכים 2-14.6.19 או עד גמר המלאי – המוקדם מבינהם, בהצגת קוד קופון מאפליקציית מועדון הוט. המבצע על משקפי שמש למבוגרים בלבד ועל הדגמים המשתתפים במבצע. כמות מינימום 2,000 יח’. אין כפל מבצעים. אחריות/החלפה/החזרה/ביטול עסקה עפ”י מדיניות הרשת. קופון הטבה אחד למימוש ע”י חבר/ת מועדון הוט (לת.ז.). התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח.

10% הנחה בחיוב יינתנו למשלמים בכרטיס אשראי המשויך למועדון הוט. רכישות בסניף אילת בכפוף להוראות החוק בנושא המע”מ. תשלום בכל אמצעי אחר כדוגמת פיי-פאל, מאסטר פס ודומיהם לא יקנו כל הנחה בכל אמצעי אחר.

חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הקופונים המוקצית למימוש במסגרת מבצע או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מבינהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף. 

 4