מימוש ההטבה בהצגת קוד קופון מאפליקציית מועדון הוט ותשלום בכרטיס אשראי המשויך למועדון הוט בסניפי הרשת המשתתפים במבצע. לרוכשים באתר החברה יש להזין קוד קופון בסל הקניות. תקופת המבצע: 15-27.4.19 או עד גמר המלאי – המוקדם מבינהם. כמות מינימום 10 יח’ מכל מוצר. ההטבה אינה חלה על מוצרים מתצוגה ואינה חלה על הובלה והרכבה. אין כפל מבצעים והנחות. קופון אישי אחד לעמית (ת.ז.) למימוש בקנייה אחת בלבד. אחריות/החלפה/החזרה/ביטול עסקה – בכפוף למדיניות הרשת. התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח.

7% הנחה בחיוב למשלמים בכרטיס אשראי המשויך למועדון הוט. תשלום בכל אמצעי אחר כדוגמת פיי-פאל, מאסטר פס ודומיהם לא יקנו כל הנחה. בכפוף לתקנון

חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הקופונים המוקצית למימוש במסגרת מבצע ה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מבינהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.