1600-900 (1)

170 הנחה ₪ על תיקון הסמארטפון ברשת דינמיקה סלולר
+ 5% הנחה בחיוב 

ההנחה תינתן לתיקון מעל 299 ₪
ההטבה ניתנת למימוש בין התאריכים 4-22/6/2019 בסניפי הרשת הכוללים מעבדת תיקונים בלבד, יש לשלם באמצעות כרטיס אשראי המשויך למועדון הוט ולהציג את קוד הקופון מתוך האפליקציה של מועדון הוט באמצעות הסמארטפון לפני ביצוע התשלום.
המעבדות קיימות בסניפי: ב”ש – לב הנגב, בית שמש, קניון בת ים, הרצליה- שבעת הכוכבים, קניון חדרה, חיפה לב המפרץ שד’ ההסתדרות, חיפה קריון קריית ביאליק, ירושלים מלחה, כ”ס G, כרמיאל ביג, מודיעין, קניון נהריה, נצרת ביג, קניון השרון נתניה, בילו סנטר, קניון הזהב ראשל”צ, קניון איילון ר”ג, תל אביב דיזנגוף.
ההנחה תינתן לתיקון מעל 299 ₪. לא יינתן עודף/החזר כספי למי שלא ניצל את ההנחה. לא ניתן לצרף /לפצל קופונים /שוברים /רכישות.
אין כפל מבצעים/הטבות/הנחות. מקסימום קופונים במבצע 2,000. קופון אחד לחבר (לת.ז.) במסגרת המבצע. הקנייה באמצעות הקופון היא אישית ע”י בעל הקופון בלבד. לא ניתן לבצע רכישות בעבור חבר מועדון אחר שאינו בעל הקופון באמצעותו מבוצעת הרכישה הספציפית גם אם מדובר בבני משפחה מקרבה ראשונה או כל קשר אחר שהוא. התמונות להמחשה בלבד.

5% הנחה נוספים בחיוב למשלמים בכרטיס אשראי המשוייך להוט. ההנחה בחיוב אינה חלה על שירותי קו, סים, סלקום TV, טלפונים ואביזרים סלולריים, אינטרנט, קו טלפון ביתי, שירותי אחריות וכדומה המבוצעים ומחויבים דרך חשבון סלקום .בכפוף לתקנון.

חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הפריטים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.