15% הנחה בקנייה 
על מגוון מוצרים בד”ר גב בסניף באר שבע
+ 4% הנחה בחיוב
*ההנחה בקנייה תינתן לרוכשים בסניף ד”ר גב באר שבע בלבד בין התאריכים 15-21.3.2019, יש להציג קוד קופון מאפליקציית הוט ולשלם באמצעות כרטיס אשראי המשויך למועדון הוט בלבד.

ההנחה בקנייה אינה חלה על מיטות מתכווננות, מיטות נוער, כורסאות עיסוי, סדרת ד”ר גב element ואינה חלה על הובלה /הרכבה.
כמות מינימום פריטים 500 יח’. אחריות המוצרים/החלפה/החזרה/ביטול בכפוף לתנאי הרשת. בכל תקופת המבצע, קופון הטבה אחד למימוש ע”י חבר/ת מועדון (לת.ז.). הקנייה היא אישית ע”י בעל הקופון בלבד. לא ניתן לאחד/לפצל קופונים. תקופת המבצע: 15-21.3.2019 או עד למימוש כל מלאי הפריטים המוקצים לטובת המבצע – המוקדם מביניהם. התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח.

**4% ההנחה בחיוב יינתנו למשלמים בישראכרט-הוֹט ו/או כרטיס אמקס-הוֹט. תשלום בכל אמצעי אחר כדוגמת פיי-פאל, מאסטר פס ודומיהם לא יקנו כל הנחה. בכפוף לתקנון.

לצפייה בפרטי הסניף והורדת הקופון מאפליקציית מועדון הוט, הכנסו למסך זה ממכשיר הסמארטפון שלכםלחצו >>

חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הפריטים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.