למימוש ההטבה יש לשלם באמצעות כרטיס אשראי המשויך למועדון הוט ולהציג קוד קופון מאפליקציית מועדון הוט ובאחת מחנויות ד”ר גב המשתתפות במבצע או להזין קוד קופון בסל הקניות באתר ד”ר גב. המבצע בתוקף 7-19.1.2019 או עד גמר המלאי – המוקדם מבינהם – ע”ב כל הקודם זוכה. כמות מינימום מזרנים מכלל הדגמים 1,000 יח’ ובהתאם למלאי המצוי בעת הרכישה. אין כפל מבצעים ו/או הטבות. קופון הטבה אחד לחבר/ת מועדון (לת.ז.) למימוש בקנייה אחת בלבד. החלפה/החזרה/ביטול בכפוף לתנאי הרשת. התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח.

המבצע אינו חל על: סדרת אלמנט, דרימר, סליפר ואונו

4% הנחה בחיוב למשלמים בכרטיס אשראי המשויך למועדון הוט. רק תשלום בבית העסק ישירות, יקנה את ההנחה במעמד החיוב. תשלום בכל אמצעי אחר כדוגמת פיי-פאל, מאסטר פס ודומיהם לא יקנו כל הנחה.

לצפייה בסניפים והורדת הקופונים מאפליקציית מועדון הוט, הכנסו למסך זה ממכשיר הסמארטפון שלכם – לחצו >>

לרכישה באתר ד”ר גב – לחצו >>


חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הפריטים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.