לקבלת ההטבה יש להוריד קוד קופון מאפליקציית מועדון הוֹט ולהציגו באמצעות מכשיר הסמארטפון באחת מחנויות cook and bake או ARCOS CASA המשתתפות במבצע. סט סכיני שף ארקוס – במחיר מבצע של 75 ₪ (במקום 250 ₪) – כמות מלאי 1,000 יח’. מבצע בתוקף בין התאריכים: 5-21.7.2018 או עד גמר מלאי הקופונים למימוש – המוקצה לטובת המבצע – המוקדם מביניהם. אין כפל מבצעים ו/או הטבות. בכל תקופת המבצע, קופון הטבה אחד לחבר/ת מועדון (לת.ז.). הקנייה היא אישית ע”י בעל הקופון בלבד. מקסימום 1,000 קופונים למימוש בכל תקופת המבצע. המבצע הינו על בסיס כל הקודם זוכה!!! החלפה או החזרה בכפוף לתנאי הרשת. ט.ל.ח. *5% הנחה נוספים בחיוב למשלמים בכרטיס אשראי המשויך להוט. התמונות להמחשה בלבד.

רכשתם במסגרת המבצע, יש לכם הטבה נוספת:

נפה חשמלית מבית קרין גורן במחיר מבצע של 39 ₪ (במקום 79.9 ₪). כמות מלאי 300 יח’. תקופת המבצע: 5-21.7.18 או עד גמר מימוש כל כמות הקופונים המוקצית למבצע – המוקדם מבינהם. 5% הנחה נוספים בחיוב למשלמים בכרטיס אשראי המשויך להוט. התמונות להמחשה בלבד.

בלוק סכינים במחיר מבצע של 49 ₪ (במקום 129 ₪). כמות מלאי 300 יח’. תקופת המבצע: 5-21.7.18 או עד גמר מימוש כל כמות הקופונים המוקצית למבצע – המוקדם מבינהם. 5% הנחה נוספים בחיוב למשלמים בכרטיס אשראי המשויך להוט. התמונות להמחשה בלבד.

סוטז’ 28 ס”מ מולטי מחבת במחיר מבצע של 99 ₪ (במקום 243 ₪). כמות מלאי 300 יח’. תקופת המבצע: 5-21.7.18 או עד גמר מימוש כל כמות הקופונים המוקצית למבצע – המוקדם מבינהם. 5% הנחה נוספים בחיוב למשלמים בכרטיס אשראי המשויך להוט. התמונות להמחשה בלבד.

הקופון ניתן למימוש פעם אחת בלבד ומאפשר לרכוש כל אחד מהמוצרים או כל המוצרים יחד באותה הרכישה – מוגבל לפריט אחד מכל מוצר בלבד. לא ניתן לפצל רכישות.

חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הקופונים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.

להורדת קופון מאפליקציית מועדון הוט – לחצו >>