פינות אוכל במחירים בלעדיים לחברי מועדון הצרכנות הוֹט ברשת בית המעצבים:
פינת אוכל עגולה ב- 2,990 ₪ (במקום 4,990) – קוטר 1.30 מ’ נפתחת ל- 1.90 מ’ לבן / אלון + 6 כסאות דגם 881
פינת אוכל E771 ב- 4,990 ₪ (במקום 6,990) – 1.00 / 1.80 מ’ נפתחת ל- 3.80 מ’ + 6 כסאות דגם E777
פינת אוכל שחר ב- 3,490 ₪ (במקום 4,990) – 1.00 / 1.70 מ’ נפתחת ל- 2.70 מ’ + 6 כסאות דגם מרי
ובנוסף 4% הנחה בחיוב*
תוקף המבצע 1-31.8.2018 או עד גמר המלאי – המוקדם מביניהם.

פרטים נוספים:
פינת אוכל עגולה – 
פלטת השולחן עשויה מעץ אלון מבוקע בשילוב פורניר בצביעה בתנור – אפוקסי (בצבע אלון, השולחן מגיע ללא צביעת אפוקסי). רגלי פינת האוכל עשויות מתכת חזקה לניידות קלה. 

כסאות פינת האוכל משולבים במושב בריפוד דמוי עור איכותי וקל לניקוי ורגלי מתכת חזקה. (ניתן לקבל את הכסאות גם מעץ אלון מבוקע).
פינת האוכל מתאימה במצב סגור ל- 6 סועדים ובמצב פתוח לעד 10 סועדים.
פינת אוכל E771 – השולחן עשוי מעץ אלון מבוקע בשילוב פורניר. כסאות השולחן עשויים מעץ מלא בשילוב מושב בריפוד דמוי עור איכותי וקל לניקוי. 
פינת האוכל במצב סגור מתאימה לעד 8 סועדים ובמצב פתוח מתאימה לעד 14 סועדים.
פינת אוכל “שחר” – פלטה עליונה עשויה מעץ אלון מבוקע בשילוב פורניר. בסיס פינת האוכל ורגלי השולחן עשויים מעץ מלא.
כסאות מעץ מלא בשילוב מושב בריפוד דמוי עור עיכותי וקל לניקוי. פינת האוכל במצב סגור מתאימה ל- 8 סועדים ובמצב פתוח לעד 12 סועדים.

כל פינות האוכל תוצרת אירופה!

להורדת קופון מאפליקציית מועדון הוט לחצו על הקישורים באמצעות מכשיר הסמארטפון שלכם:
לפינת אוכל עגולה – לחצו >>
לפינת אוכל E771 – לחצו >>
לפינת אוכל שחר – לחצו >>

תנאי הטבה:
לקבלת ההטבה יש להציג קוד קופון באמצעות מכשיר הסמארטפון בלבד באחת מחנויות הרשת המשתתפות במבצע. מבצע בתוקף בין התאריכים: 1-31.8.2018 או עד גמר המלאי – המוקדם מביניהם. כמות מלאי מכל פריט – 40 יח’ סה”כ בכל סניף. המחירים אינם כוללים הובלה והרכבה. אין כפל מבצעים ו/או הטבות. מקסימום 40 קופונים למימוש בכל תקופת המבצע לכל מוצר. אין כפל מבצעים ו/או הטבות. קופון הטבה אחד לחבר/ת מועדון (לת.ז.). הקנייה היא אישית ע”י בעל הקופון בלבד. המבצע הינו על בסיס כל הקודם זוכה!!! החלפה או החזרה בכפוף לתנאי הרשת. ט.ל.ח. * 4% הנחה נוספים בחיוב למשלמים בכרטיס אשראי המשויך להוט. רק תשלום בכרטיס האשראי של המועדון (ישראכרט-הוֹט ו/או אמקס-הוֹט) בבית העסק ישירות, יקנה את ההנחה במעמד החיוב. תשלום בכל אמצעי אחר כדוגמת פיי-פאל, מאסטר פס ודומיהם לא יקנו כל הנחה. התמונות להמחשה בלבד.

חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הקופונים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.