להורדת הקופון מאפליקציית מועדון הוט הכנסו למסך זה ממכשיר הסמארטפון שלכם לחצו >>

להזמנות חייגו:
 03-7230876

סופ”ש זוגי באילת במלון אורכידאה – 2 לילות כולל טיסות + ארוחת ערב מתנה ב-1,299 ₪ בלבד!
ובנוסף 3% הנחה במעמד החיוב*
בסופ”שים (שישי עד ראשון) בחודשים ינואר – פברואר, בין התאריכים 4.1.19-24.2.19.

למימוש ההטבה יש להזדהות כחברי מועדון הצרכנות הוט בטרם ההזמנה במוקד הטלפוני, למסור קוד קופון ולשלם באמצעות כרטיס האשראי המשויך למועדון הוט.
ההטבה תינתן בהזמנת חופשה עד התאריך 31.1.19, ולמימוש בסופ”שים (שישי עד ראשון) בחודשים ינואר – פברואר, בין התאריכים 4.1.19-24.2.19.
ארוחת ערב במתנה תינתן בערב הראשון של החופשה (יום שישי). המחיר 1,299 ₪ מתייחס לחדר סופיריור סיאם ע”ב לינה וארוחת בוקר בלבד. תוקף המבצע 30.12.18-31.1.19 או עד גמר מלאי 50 החדרים המוקצים לטובת המבצע– מספר המקומות מוגבל, כל הקודם זוכה! (עד 15 חדרים בכל סופ”ש).
מחיר חבילה מלא 1776 ₪. ט.ל.ח. התמונות להמחשה בלבד.

* 3% הנחה נוספים בחיוב למשלמים בכרטיס אשראי המשויך להוט. ההנחה ניתנת על תשלומים שקליים בלבד. ההטבה תינתן אך ורק על מחירים שוטפים במערכת ארקיע, ולא יתאפשר כפל מבצעים ו/או כפל הנחות מתוקף שת”פ עם גופים עסקיים ו/או מוסדיים. כמו כן, יובהר כי ההטבה תינתן אך ורק על טיסות ארקיע בלבד (IZ) פנים וחו”ל, טיולים מאורגנים, חבילות נופש (טיסה ומלון) שייקבעו בכפוף לשיקול דעתה הבלעדי של ארקיע, ולמען הסר ספק ההטבה לא תחול על טיסות סדירות של חברות זרות ו/או אחרות. רק תשלום בכרטיס האשראי של המועדון (ישראכרט-הוֹט ו/או אמקס-הוֹט) בבית העסק ישירות, יקנה את ההנחה במעמד החיוב. תשלום בכל אמצעי אחר כדוגמת פיי-פאל, מאסטר פס ודומיהם לא יקנו כל הנחה. בכפוף לתקנון.

חשוב! המבצע יסתיים בגמר כמות הפריטים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.