25 שח-01 (1)

בלעדי לחברי מעדון הוט:

25 ₪ מתנה לקנייה ברשת אפריל!

+5% הנחה בחיוב.

 

לקבלת המתנה יש לשלם באמצעות כרטיס האשראי המשויך למועדון, להציג את קוד הקופון מתוך האפליקציה של הוט באמצעות הסמארטפון בסניפי רשת אפריל בלבד. המתנה הינה לרכישה ברשת אפריל בלבד ומותנת ברכישה מעל 25 . שווי ערך המתנה בסניף אילת 21.36 ₪. לא יינתן עודף/החזר כספי למי שלא ניצל את מלוא סכום המתנה. כולל כפל מבצעים למעט מבצעי אפריל רוז’. לא ניתן לממש את קוד הקופון של מבצע זה יחד עם ההטבות לחברי אפריל רוז’. המבצע אינו תקף באתר האינטרנט של רשת אפריל. לא ניתן לצרף /לפצל קופונים /שוברים /רכישות. במקרה של החלפה/ החזרה/ ביטול עסקה לא יינתן זיכוי או החזר כספי בגין המתנה ובכפוף למדיניות הרשת. קופון אחד לחבר (לת.ז.) במסגרת המבצע. הקנייה באמצעות הקופון היא אישית ע”י בעל הקופון בלבד. לא ניתן לבצע רכישות בעבור חבר מועדון אחר שאינו בעל הקופון באמצעותו מבוצעת הרכישה הספציפית גם אם מדובר בבני משפחה מקרבה ראשונה או כל קשר אחר שהוא. תקופת המבצע 16-26.4.2019 או עד למקסימום 1,000 קופונים שהוקצו לטובת המבצע המוקדם מביניהם. המבצע הינו על בסיס כל הקודם זוכה!!! התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח. 

5% הנחה הנוספים במעמד החיוב יינתנו למשלמים בבית העסק ישירות באמצעות כרטיס האשראי המשויך למועדון הוט (ישראכרט-הוֹט ו/או אמקס-הוֹט). רכישות בסניף אילת בכפוף להוראות החוק בנושא המע”מההנחה בחיוב אינה חלה על מבצעים של אפריל רוז’. בכפוף לתקנון.

חשובהמבצע יסתיים בגמר כמות הפריטים המוקצית למימוש במסגרת מבצע זה או במועד הסיום הנקוב לעיל (המוקדם מביניהם). סמוך לאחר סיום המבצע כאמור לעיל, קופון שהורד ל”הטבות שלי” באפליקציה אך לא מומש – יימחק מהאפליקציה. יודגש: הורדת הקופון לכשעצמה לא תאפשר מימוש במידה והמבצע הסתיים, על כן מומלץ להקדים את הקנייה/המימוש. לא יינתן כל פיצוי למי שהוריד את הקופון ולא הצליח לממשו מכל סיבה שהיא. כל טענה או דרישה בנוגע לכך תדחה על הסף.